Doprava:

V rámci našich služeb se snažíme nabízet maximum možností, aby bylo zajištění dopravy co nejjednodušší pro naše zákazníky. Na výběr máte klasickou dopravu, kterou zajišťujeme našimi vlastními vozy. Díky tomu jsme schopni zaručit spolehlivé a rychlé doručení vašich objednávek přímo na místo určení. Pokud vám ale záleží na co nejrychlejším zajištění dopravy, můžeme vám nabídnout službu Express24. Ta zaručuje doručení vaší objednávky do 24 hodin od odeslání.

Ať už si vyberete jakoukoliv možnost, můžete být jistí, že se budeme snažit zajištění dopravy co nejvíce přizpůsobit vašim potřebám.

Platba:

Pro rychlé a bezpečné online platby přes internet vám nabízíme platební bránu GoPay. Tato možnost vám umožní platit pomocí platebních karet, bankovního převodu nebo online peněženky. GoPay splňuje všechny bezpečnostní standardy a umožňuje rychlé zpracování vaší platby.

Pokud preferujete platbu převodem, můžete využít platbu na fakturu. Pro možnost platby na fakturu nás předem kontaktujte, abychom Vám tuto možnost nastavili.

Věříme, že naše platební možnosti vám usnadní platbu za vaše objednávky a že budete s našimi službami spokojeni.

V případě, že budete mít jakékoliv dotazy ohledně platebních možností, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře na našem webu.